Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aleyna Tilki’nin kısa özgeçmişi

Aleyna Tilki çok küçük yaşlarda Yetenek Sizsiniz programına katılarak kendisinde olan ışığı tüm Türkiye’ye göstermişti. Ardından 2016 yılında yapmış olduğu Cevapsız Çınlama isimli hit parçası ile tüm Türkiye’nin gözleri bir anda ona çevrildi ve şarkısı dinlenme rekorları kırdı. Peş peşe çıkardığı etkileyici klipleri ve farklı tarzı ile Aleyna Tilki; 7’den 70’e tüm Türkiye’nin severek dinlediği genç pop sanatçısı haline geldi.

5 Haziran 2019’da Tilki, Emrah Karaduman ile Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları albümünde yer alan “Yalnız Çiçek” şarkısını ve klibini yayınladı. Şarkı video klip izlenme ölçüm platformunda 24 saatte en fazla izlenen klip kategorisinde üçüncü sırada yer alarak birçok rekora imza atmaya devam etti. Video klip ve albümlerle kısıtlı kalmayıp reklam çekimlerine de adıma atan genç yıldız; 2019 yılında  Cornetto için hazırladığı ve devam kliplerinde oynadığı yaz şarkısı “Nasılsın Aşkta” klibi YouTube’da 8 Mayıs 2019 gününde dünya genelinde en çok izlenen video oldu.

Aynı zamanda bir dizi programında da rol alması ile tüm yeteneklerini her türlü etkinlik, organizasyon ve projede benzersiz star ışığı sayesinde sıklıkla tercih edilen ve istenilen bir sanatçı olduğunu kanıtlamış oldu.

Aleyna Tilki Konser Etkinliği

Mayıs 2019’da dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Warner Music Group ile anlaşma imzaladı ve sonrasında, şirketle bir İngilizce albüm ve 4 parça hazırlığı yaparak kısa süre önce oldukça keyifli klibi ile ilk İngilizce şarkısını yayınladı. Bu da onu bu şirketle çalışan ilk Türk şarkıcı yaptı.

Aleyna tilki 2016 yılından bu yana hem güzelliği, hem sesi, hem de marjinal tarzı ile tüm Türkiye’yi hatta dünyayı kasıp kavuran genç pop sanatçısıdır. 

Açılış lansman gala gibi alternatif etkinlikler yanı sıra tüm Türkiye’nin her yerinde dur durak bilmeden festival ve konser etkinliklerine de katılım sağlamaktadır. Sizler de herkes tarafından sevilen ve beğenilen Aleyna Tilkiyi etkinliklerinizde yer vermek isterseniz sanatçı menajerliğini yapmakta olan firmamız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Aleyna Tilki Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.