Gökhan Keser'in stüdyoda çekilen bir fotoğrafı

Gökhan Keser

Gökhan Keser, Türk sanat dünyasının çok yönlü isimlerinden biridir. 9 Eylül 1987 tarihinde İzmir’de doğmuş olup, kökeni Rize’nin Pazar ilçesine bağlı Kale köyüne dayanmaktadır. Genç yaşta modellik kariyerine adım atan Keser, birçok başarılı yarışmada dereceler elde etmiş ve adını duyurmayı başarmıştır.

 

Gökhan Keser Kimdir?

Rize’nin Pazar ilçesinde doğan Gökhan Keser, 14 yaşında başladığı modellik kariyerinde adeta bir fırtına gibi esti. “Miss & Mr Model 2004” yarışmasında birincilik ve “Ege Kralı” unvanı, “Best Model of Turkey 2005” yarışmasında Türkiye ikinciliği ve “Manhunt Turkey” unvanı ile başarılarını taçlandırdı. 2006 yılında ise “Manhunt International”da dünya dördüncülüğü ve “Manhunt International Mr. Photogenic” unvanı ile zirveye ulaşarak Türkiye’ye gurur yaşattı.

Sadece modellikle yetinmeyen Keser, oyunculuk ve müzik hayallerini de gerçekleştirmeye kararlıydı. Ayla Algan’dan oyunculuk, Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan ve Randy Esen’den ise şan eğitimi aldı.

 

Gökhan Keser’e ait bir dış mekan fotoğraf

 

2006 yılında ATV’de yayınlanan Selena dizisinde ilk başrol deneyimini yaşayan Keser, 2007’de asıl tutkusu olan müziğe yöneldi. Sıla ile tanışması hayatının dönüm noktası oldu. Sahnelere Sıla ile adım atan Keser, uzun süre vokalistlik yaptı ve “Konuşmadığımız Şeyler Var” albümünde de yer aldı.

2011 yılında Sıla ile düet yaptığı “Hadi Ordan” ile müzik dünyasına adım attı. 2012’de “Gökhan Keser” adlı ilk albümü Sony Music etiketiyle yayınlandı. Prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır’ın üstlendiği albümde yer alan “En Kötü Günümüz Böyle Olsun” şarkısı müzik listelerinde üst sıralara yükseldi.

2014 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Keser, SMS’e hiç çıkmadan tüm final oyunlarını kazanarak finale kadar ulaştı ve ikinci olarak tamamladı.

Müzik kariyerine “Bul Beni” maxi-single ile devam eden Keser, 2016 yılında “Atçalı Kel Mehmet” filminde rol aldı. BKM’nin “Seviyorum Ama Arkadaşça” televizyon filmi, “Tatlı Bela” sinema filmi ve “Mahsusa” filminde de yer aldı. 2022 yılında ise Survivor 2022: All Star yarışmasına katılarak yeniden izleyicilerin karşısına çıktı.

Gökhan Keser, modellikten oyunculuğa, müzikten televizyona uzanan bir yelpazede yeteneğini ortaya koyan ve her alanda başarılar elde eden bir sanatçıdır. Karadeniz’den zirveye uzanan bu hikayesi, azmi, çalışkanlığı ve yeteneği ile ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

 

Kaç Yaşında?

9 Eylül 1987 tarihinde İzmir’de doğan Gökhan Keser, 2024 yılı itibarı ile 37 yaşındadır.

 

Şarkıları

Albümleri

  • Gökhan Keser (2012)

Single’ları

  • Hiç Vaktim Yok (2014)
  • Bul Beni (2015)
  • Beni Özledin mi? (2016)
  • Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti (2018)
  • Yangın (2021)
  • Aynen Aynen (2023)

 

Gökhan Keser Menajeri

Gökhan Keser’in menajeri, sanatçının profesyonel kimliğini temsil eder ve onun adına iletişim kurar. Konserlerin düzenlenmesinden medya ilişkilerine, reklam anlaşmalarından diğer iş fırsatlarına kadar birçok konuda sanatçının çıkarlarını korur ve yönetir.

Sanatçının menajerlik şirketi aynı zamanda sanatçının kariyer planlamasını da yapar. Hangi projelere odaklanılacağı, hangi etkinliklerde yer alacağı ve hangi işbirliklerinin yapılacağı gibi konularda stratejik kararlar alır ve bunları sanatçıyla paylaşır.

 


Ünlü müzisyeni etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Gökhan Keser Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.