Emre Fel Menajeri

Emre Fel

Genç sanatçı Emre Fel, Türkiye’nin müzik sahnesinde sıkça adını duyuran bir isim olarak öne çıkıyor. Kendine özgü tarzı ve derin Anadolu ezgileriyle dinleyicileri etkisi altına alan Fel, Amasya’nın Taşova ilçesinden çıkıp müzik dünyasında altın harflerle adını yazdırmıştır. Müzik tutkusu ve Anadolu müziğine olan sevgisi, onu müziğin merkezine taşımıştır.

 

Emre Fel Kimdir?

Emre Fel, 1998 yılında Amasya’nın Taşova ilçesinde dünyaya gelmiş ve lise yıllarında müzikle tanışmıştır. Futbolcu olma hayaliyle büyüyen Fel, daha sonra müziğe olan ilgisini keşfederek gitar eğitimi almıştır. Yeteneğini keşfetmesiyle birlikte ses yarışmalarına katılarak adını duyurmaya başlamıştır.

Sanatçı, 2019’dan itibaren çıkardığı tekli, EP ve maxi single’larla müzik dünyasında adını duyurmaya başlamıştır. Özellikle “Yeni Anadolu” adlı albümüyle geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Fel, Anadolu müziğinin derinliklerinden ilham alarak özgün şarkılar sunmaktadır. “Veda Türküsü” adlı son albümü büyük bir ilgi görmüştür.

 

Emre Fel Kaç Yaşında?

Başarılı müzisyen Emre Fel, 2024 itibarı ile 26 yaşındadır.

 

Emre Fel Nereli?

Emre Fel, kökenleri Amasya’nın Taşova ilçesine dayanan bir sanatçıdır. Daha sonrasında İzmir’e yerleşerek eğitim hayatını bu şehirde sürdürmüştür.

 

Emre Fel Şarkıları

Emre Fel’in şarkıları, Anadolu’nun derinliklerinden beslenen sözleri ve özgün melodileriyle dinleyicilerini etkilemektedir.

  • Yar Bensiz
  • Göç
  • Toz ile Kan
  • Asri Gurbet
  • Geçmiyor Günle
  • Öleceksek Ölürüz
  • Alem Alem İçinde

Uzun saçları, özgün giyim tarzı ve etkileyici sahne performansıyla dikkat çeken Fel, düzenlediği konserlerle hayranlarıyla buluşmaya devam etmektedir. Ayrıca sosyal medyada da aktif olan sanatçı, müzikseverlerle etkileşimini sürdürmekte ve müzik kariyerindeki başarı grafiğini yükseltmektedir.

 

Emre Fel Menajeri

Emre Fel, kariyerinin zirvesine ulaşma hedefiyle menajeriyle sıkı bir işbirliği içinde ilerliyor. Ünlü ismin menajeri, sanatçının kariyerini profesyonel bir bakış açısı ve titiz çalışmalarla zirveye taşıyor. Bu iş ortaklığı, müzisyenin hayran kitlesini artırmasına ve müzik dünyasında sağlam bir konum elde etmesine önemli katkılar sağlıyor.


Emre Fel’i etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Emre Fel Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.