Demet Akalın Menajerlik Firması İletişim

Demet Akalın

Kimdir?

Demet Akalın, 23 Nisan 1972 tarihinde, Kocaeli’nde doğmuş bir Türk pop şarkıcısı, oyuncu ve eski mankendir. Bugüne kadar çıkardığı şarkılar ile pek çok kişiye ulaşmıştır.

Lise eğitimini Barbaros Hayrettin Lisesi’nde tamamladıktan sonra ailesinin de desteğiyle birlikte mankenlik kursuna başlamış ve sonrasında da mankenlik yapmaya başlamıştır. Mankenlik yaptığı dönemde bazı sinema filmlerinde ve dizilerde de yer almıştır.

90’lı yıllarda aynı zamanda gazinolarda da sahne almaya başlayan Demet Akalın, ilk çıkardığı albüm ile çıkış yapamasa da sonraki albümlerinde yakaladığı başarı ile çeşitli ödüller aldı.

Ayrıca, Türkiye’de yayımlanan çeşitli ses yarışmalarında da jürilik yapmıştır.

Kaç Yaşında?

23 Nisan 1972 yılında dünyaya gelen sanatçımız günümüzde 49 yaşındadır.

Nereli?

Demet Akalın, Gölcük, Kocaelili’dir.

Albümleri

Demet Akalın, günümüze kadar 11 stüdyo albümü çıkarmıştır. Bu albümlerden ilki 1996’da yılında yayımladığı “Sebebim”dir. Müzik kariyeri bu albümle birlikte profesyonel olarak başlamıştır.

İkinci olarak çıkardığı albüm “Unuttum”dur.

Daha sonrasında ise “Banane” isimli albümünde başarı yakalayarak Kral TV Video Müzik ödülü almıştır.

Sırasıyla, 2006 ve 2008 yıllarında olmak üzere peş peşe çıkardığı iki albümü (Kusuruz 19 ve Dans Et) ise MÜYAP: Altın ödülü alarak hafızalara kazınmıştır.

Daha sonraki albümleri Zirve (2010), Giderli 16 (2012), Rekor (2014), Pırlanta (2015), Rakipsiz (2016) ve Ateş (2019)’tir.

Kendi albümlerine ek olarak üç farklı ortak albüm de yayımlamıştır. Bunlardan ilk ikisi 2011 yılında önce Fettah Can ile kaydettiği “Yanan Ateşi Söndürdük,” diğeri ise Alişan ile çıkardığı “Melekler İmza Topluyor”du. Diğeri ise 2020 yılında Işın Karaca, Deniz Seki ve Cansu Kurtçu ile çıkardığı “Ala”dır.

Şarkıları

Albümlerinin yanı sıra, Demet Akalın’ın akıllarda yer edinmiş şarkıları da vardır. İlk ödül alan şarkısı 2004 yılında Kral TV Video Müzik ödülü alan “Aşkın Açamadığı Kapı”dır. Daha sonraki senelerde “Affedersin,” “Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor,” “Tatil” ve “Evli, Mutlu, Çocuklu” gibi milyonlarca kişi tarafından bilinen ve listelerde en yukarıda yer alan şarkılara imza atmıştır.

Konser

FA Organizasyon olarak, birbirinden farklı birçok sanatçı için organizasyon ve etkinlik planlamaları yapmaktayız. Demet Akalın ile konser ya da etkinlik organizasyonu yapmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Demet Akalın sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

Video ve Fotoğrafları

Video: Düğün Etkinlik – Flamingo Deluxe | Demet Akalın, Niran Ünsal, Gökhan Tepe, Rober Hatemo

Demet Akalın Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.