Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç, Türkiye’de tanınmış şarkıcı ve sanatçılarındandır. Gerek müzik kariyeri gerekse yarışmalardaki jüri üyeliği performansı sayesinde oldukça geniş hayran kitlesine sahiptir. Sanatçı son dönemde özel hayatı ile gündeme gelirken aynı zamanda kariyer hayatında da önemli gelişmeler kaydetmiştir. Bundan dolayı Oğuzhan Koç birçok organizasyon ve etkinlik çerçevesinde halk ile bir araya gelmektedir.

 

Oğuzhan Koç Kimdir?

13 Mayıs 1985 tarihinde dünyaya gelen Oğuzhan Koç, Erzincan’ın Refahiye ilçesinde doğmuştur. 1992 senesinde Erzincan’da yaşanan deprem nedeni ile Bursa’ya taşınmak zorunda kalmıştır. 2 sene boyunca yaşadıkları sitenin mescidinde Ramazan aylarında müezzinlik yapmıştır. Oğuzhan Koç’un kariyer hayatı hakkında ise şunları söylemek mümkündür:

  • 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuarı Müzik bölümünde görev yapan hocalarda müzik ile ilgili dersler almıştır. 
  • Üniversite eğitimi için Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü tercih etmiştir. 
  • Ancak okurken eğitimi yarıda bırakmış ve İstanbul’a gitmiştir. 
  • 1 yıl sonra ise İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü kazanarak buradan da mezun olmuştur. 
  • 2007 senesinde Oğuzhan Koç Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları arasında katılarak oyunculuk kariyerine de başlamıştır. 

Söz ve müziği kendisine ait olan birçok şarkı hazırlayan Oğuzhan Koç başka sanatçılara da eserler vermektedir. Filmlerde rol alan sanatçı 17. Kral Müzik Ödülleri’nde en iyi film müziği ödülünü almıştır. 

 

Oğuzhan Koç Konser, Organizasyon Ve Etkinlikleri

Oğuzhan Koç gerek şarkıları gerekse yazdığı sözler bakımından Türkiye’de adını duyurmuş önemli bir sanatçıdır. Birçok konser ve etkinlikte de boy gösteren sanatçıya ilgi her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Sanat ve müzik kariyerinde başarılı bir yerde bulunan Oğuzhan Koç konser ve organizasyonlarının günümüzün en aranan isimleri içerisinde yerini almaktadır. 

Göstermiş olduğu başarıları ve sahnedeki performansa sayesinde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Bu nedenle özel konserler başta olmak üzere halk konserlerinde ve çeşitli televizyon programlarında birçok etkinlikte yer alır.

Oğuzhan Koç iletişim bilgileri üzerinden sanatçıya erişim sağlayarak programları hakkında bilgi edinmeniz mümkün olabilir. Bununla birlikte verdiği hizmetler konusunda belli bir sahne fiyatı olduğunu da söylemek gerekir. Oğuzhan Koç düğün, konserve özel organizasyonlarda en çok aranılan sanatçılarımız içerisindedir.

 

Oğuzhan Koç Sahne Fiyatı

Oğuzhan Koç konser sahne fiyatları kapsamında farklı fiyatlarla hizmet sunan sanatçılardandır. Özellikle katılması gereken organizasyonun türüne göre farklı bir fiyat teklifi verilebilir. Menajeri tarafından belirlenen bu fiyatlar farklılık gösterebileceği için sahne fiyatı hakkında net bilgi vermek mümkün olmaz. 

Birçok farklı organizasyon ve etkinlikte yer alan ünlü sanatçı özellikle günümüzün en popüler şarkılarını seslendirmektedir. Oğuzhan Koç menajer iletişim bilgilerine ulaşarak sahne fiyatı hakkında bilgi edinmeniz mümkün olabilir.

 

Oğuzhan Koç İletişim

Oğuzhan Koç iletişim bilgileri mutlaka menajer bilgilerine ulaşmanız gerekmektedir. FA organizasyon olarak sizlere her türlü menajer bilgilerini ulaştırmaktayız. Aynı zamanda sanatçıdan hizmet almak isterseniz program organizasyon ve etkinlik takvimi hakkında da bilgilendirmeler yapabiliriz. 

Son derece yoğun çalışma programı olan Oğuzhan Koç menajer iletişim bilgileri konusunda ilk olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Konser, düğün yardım partileri ve daha birçok alanda düzenlenecek olan etkinliklerde Oğuzhan Koç’un sahne performansını değerlendirmek isterseniz FA organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.