Cem Adrian

Cem Adrian

Cem Adrian, gönüllere dokunan şarkıları ve izlemeye doyulmayan performansı ile FA Organizasyon sanatçı portföyünde yer almaktadır.

Pop ve slow müziğin son dönemlerde en popüler ismi haline gelen Cem Adrian, aynı zamanda hayranları tarafından merak konusu haline gelmiştir. Hem özel hayatı hem de sanatçı kişiliği açısından merak edilen ünlü sanatçı; konser ve festival organizasyonlarının yanı sıra aynı zamanda bireysel ve kurumsal organizasyon türlerinde de yer alarak özel kutlamalarınızı unutulmaz hale getirmektedir.

Kimdir?

Cem Adrian, 1980 tarihinde Edirne’de doğmuştur. Anne ve babası Yugoslav kökenlidir ve ailenin ikinci çocuğudur. Müziğe olan ilgisi ortaokul yıllarında gelişmeye başlamıştır. 12 yaşında başlayan radyoculuk serüveni ise 10 yıl boyunca kesintili de olsa devam etmiştir.

2004 yılında bir kafede para kazanmak için falcılık yapmaya başlayan ünlü sanatçının Fazıl Say’ın arkadaşıyla yolunun kesişmesi aynı zamanda sanat hayatının da başlamasına vesile olmuştur.

Kaç Yaşında?

30 Kasım 1980 tarihinde Edirne’de dünyaya gelen ünlü şarkıcı Cem Adrian, 2022 yılı itibari ile 42 yaşında olmaktadır.

Nereli?

1980 tarihinde Edirne’de dünyaya gözlerini açan ünlü şarkıcı, aslen Yugoslav kökenli olmaktadır.

Albümleri

Cem adrian, ilk albümünü 2005 yılında Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım adıyla çıkardı. Sonrasında ise çok ara vermeden neredeyse her yıl albüm çıkarmaya başladı. Sonrasında;

2006 yılında Aşk Bu Gece Şehri Terketti

2008 yılında Essentials / Seçkiler Albümü

2008 yılında Emir

2010 yılında Kayıp Masal Çocukları

2012 yılında Siyah Bir Veda Öpücüğü ve Sen Yağmurları Sevdiğinde Single

2013 yılında Şeker Prens Tuz Kral

2014 Cam Havli

2014 yılında son olarak Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum adlı albümleri çıkarmıştır.

Şarkıları

Her albümü çok sevilen ünlü sanatçının aynı zamanda albümlerindeki tüm şarkılar da hayranları tarafından beğenilmiştir. Emir ve Cam Havli albüm çıkışı olan şarkıları, aynı zamanda her dönem en çok dinlenen şarkıları olmuştur.

Konser

Geniş sanatçı portföyü ile sanatçı menajerliği ve sanatçı booking hizmetlerini profesyonel düzeyde sunan FA Organizasyon, istediğiniz tüm organizasyon türlerinde sizleri ve misafirlerinizi sevdiğiniz sanatçılarla buluşturmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Cem Adrian sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

Cem Adrian Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.