karsu-donmez

Karsu Dönmez

Karsu Dönmez, yurtdışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden ve adını dünyaya duyurmayı başarmış değerli bir sanatçımızdır. 

Karsu Dönmez Kimdir?

Karsu Dönmez, ülkemizi yurtdışında temsil eden değerli bir sanatçımızdır. Doğma büyüme Hollandalı olan Karsu, müzikteki başarısı sayesinde tüm dünyada adını duyurmayı başarmıştır.  Şarkıcı kimliğinin yanı sıra birçok müzik aletini çalmayı da bilen şarkıcımız kendini küçük yaşlardan itibaren geliştirmeye başlamış ve ilk albümünü 19 yaşında çıkartmıştır. 

1990 yılında dünyaya gelen Karsu Dönmez, Türk kökenli bir anne ve babanın kızıdır. Türkiye’de Hatay’dan göç ederek yurtdışına giden bir ailenin kızı olan sanatçımız, küçük yaşlarda evinde aldığı müzikal ve çalgı eğitimleri ile müzik dünyasına giriş yapmak için ilk adımları atmıştır. 

Hollanda’da Amerika büyükelçiliği aracılığı ile bir burs kazanan ve ardından Amerika’ya giden Dönmez, burada bulunan Rhode Island Üniversitesi’nden şan eğitimi alarak müzik eğitimini tamamlamıştır.

Çok iyi bir besteci, piyanist, söz yazarı ve aranjör olan Karsu Dönmez, 2012 yılında müzik piyasalarında yerini almış ve ilk albümünü 2012 yılında çıkartmıştır. Ardından 2015 yılında ikinci albümünü tanıtmış ve bu albümde bulunan bütün şarkıları kendisi bestelemiştir.

Yaşamı, detayları ile dikkat çeken Karsu dünyaca ünlü yönetmen Stahenhoef’ten de teklif almış ve hayatının belgesel olarak çekilmesine izin vermiştir. Ekimleri 5 yıl süren bu belgesel, sanatçının dünyaya daha iyi tanıtılmasında etkin role sahiptir. 

Amsterdam’da küçük yaştan itibaren çeşitli restoranlarda piyano çalarak müzik ile olan ilgisini ortaya koyan Karsu Dönmez, müzik yolculuğu sırasında Amerika ve Almanya başta olmak üzere Belçika, Surinam, Endonezya ve daha sayısız ülkede konserler vermiştir. Yakın dönemde üçüncü albümünü yayınlayan Dönmez, Türkiye’de çok önemli organizasyonlarda da yerini almıştır.

Karsu Dönmez, sosyal medya platformlarında en fazla takip edilen sanatçılar arasındadır. Genç kitle tarafından tarzı ile beğenilen sanatçı ITunes gibi birçok online müzik platformunda da milyonlarca indirmeye sahiptir. 

Sahne performansına hız kesmeden devam eden başarılı sanatçı, caz müzik alanında da kendini kanıtlayacak çok sayıda başarılı seslendirmeler gerçekleştirmiştir. Ülkemizde aktif olarak sahne alan sanatçı Hollanda’da yaşamaya devam etmektedir. 

Karsu Dönmez Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri 

Karsu Dönmez’in sahne almasını istediğiniz her türlü;

  • Konser, 
  • Sahne performansı, 
  • Fuar, 
  • Sergi, 
  • Açılış, 
  • Düğün, 
  • Gala Geceleri 

ve diğer muhtelif organizasyonlar için +90 (555) 423 13 13 iletişim numarasını çevirebilirsiniz. Sanatçımıza ulaşmak için her zaman bizimle iletişime geçebilir ve Karsu Dönmez’in en güncel sahne bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Karsu Dönmez Sahne Fiyatı 

Karsu dönmez düğün ve konser organizasyon fiyatları sahneden sahneye değişir. Sanatçıların sahne öncesi ve sonrası talepleri hakkında bilgi alındıktan sonra Karsu Dönmez sahne fiyatı hakkında da daha net bilgilerin alınması mümkün olur. Karsu Dönmez menajer iletişim numarası üzerinden organizatörlerimize ulaşabilir ve hem konser hem de diğer organizasyon hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Karsu Dönmez İletişim 

Karsu Dönmez iletişim numarası için +90 (555) 423 13 13 numaralı hattı çevirebilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Sanatçının konser fiyatları, konser tarihleri ve müsaitlik durumu gibi konularda organizatörlerimize ulaşabilir ve en etkili sahne performansını en detaylı hizmet kapsamları ile alabilirsiniz. 

Karsu Dönmez Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.