Seda Mete | Menajerlik

Seda Mete

Seda Mete, Türk müzik endüstrisinin önemli seslerinden biridir. Müzik kariyeri boyunca birçok hit şarkıya imza atmıştır.

 

Seda Mete Kimdir?

Seda Mete, 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyan Mete, 12 yaşında gitar çalmaya başladı. Lise yıllarında müzik çalışmalarına ağırlık veren Mete, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamladı.

 

Seda Mete Şarkıları

Seda Mete, müzik kariyerine 2017 yılında YouTube’da cover şarkılar paylaşarak başladı. Mete’nin cover şarkıları kısa sürede büyük bir ilgi gördü ve milyonlarca kez izlendi. Mete, bu başarısını 2018 yılında yayınladığı ilk single’ı “Adalet” ile devam ettirdi. Şarkı, müzik listelerinde uzun süre üst sıralarda yer aldı ve dijital platformlarda milyonlarca kez dinlendi.

 

Seda Mete Kimdir?

 

Mete, 2019 yılında ikinci single’ı “Söz”ü yayınladı. Şarkı, yine büyük bir başarı elde etti ve müzik listelerinde üst sıralarda yer aldı. Mete, 2021 yılında ise üçüncü single’ı “Aşk”ı yayınladı. Şarkı, Mete’nin en sevilen şarkılarından biri oldu.

 

Seda Mete Sahne

Seda Mete, sahne performanslarıyla da tanınan bir sanatçıdır. Sahne enerjisi ve ses kalitesiyle izleyicileri etkilemeyi başaran Mete, konserlerinde dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Sahnedeki kusursuz performansı ve şarkılara kattığı duygusal yorumlarıyla Seda Mete, müzikseverlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Sanatçı, sahnede dinleyicilere hem eğlenme hem de duygusal anlar yaşama fırsatı sunmaktadır.

 

Seda Mete Kaç Yaşında?

Seda Mete, 2024 yılı itibarıyla 39 yaşındadır.

 

Seda Mete Menajerlik

Seda Mete, kariyerini profesyonel bir şekilde yönetmek ve projelerini organize etmek için menajerlik hizmeti almaktadır. Menajerlik hizmeti, sanatçının konserlerini düzenlemek, sahne projelerini koordine etmek, yeni işbirlikleri ve fırsatlar bulmak gibi alanlarla öne çıkmaktadır.

 


Seda Mete’yi etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerliği çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Seda Mete Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.