Mavi Gri | Menajeri

Mavi Gri

Mavi Gri, 2005 yılından beri Türk Rock müziğinin önemli bir parçasıdır. Özgün tarzları, duygusal ve etkileyici sözleri ve güçlü vokalleri ile hayranlarının kalbini fethetmeyi başaran grup, 4 stüdyo albümü ve 1 EP yayınlamıştır.

Ekip, Türkiye’nin en önemli rock gruplarından biri olarak kabul edilmektedir. Konserleri büyük ilgi görmekte ve hayranları tarafından coşkuyla karşılanmaktadır.

 

 

Mavi Gri Kimdir?

2005 yılında Ankara’da kurulmuş Mavi Gri, Türk rock müziğinin en sevilen ve saygın gruplarından biridir. Müziklerini özgün tarzları, duygusal ve etkileyici sözleri ve güçlü vokalleri ile tanıdığımız grup, hayranlarının kalbini fethetmeyi başarmıştır.

 

Mavi Gri Grubu Hangi Tür?

Mavi Gri grubu, alternatif rock, indie rock ve pop rock türlerini harmanlayarak özgün bir tarz oluşturmuştur. Müziklerinde akustik ve elektronik öğelerin bir araya gelmesi, duygusal ve etkileyici sözlerle birleşerek gruba kendine has bir kimlik kazandırmıştır.

Bazı kaynaklarda grubun folk rock ve dream pop türlerine de yakın olduğu belirtilmektedir.

 

Mavi Gri Kimdir?

 

Genel olarak bakıldığında, grubun müziği çeşitli türlerden beslenerek ortaya çıkan eklektik bir tarza sahiptir. Bu da grubun geniş bir hayran kitlesine ulaşmasını ve farklı müzik zevklerine hitap etmesini sağlamaktadır.

 

Mavi Gri Kimler Var?

Grubun üyeleri şu şekildedir:

 • Mert Kırklar: Solist ve Gitarist
 • Can Baydar: Bas Gitarist
 • Ufuk Baydar: Baterist
 • Emircan Tatlı: Klavye

 

Mavi Gri Kaç Yaşında?

Mavi Gri bir grup olduğu için tek bir yaştan bahsetmek doğru değildir. Grubun kuruluş yılı 2005’tir. Yani 2023 yılı itibarıyla 18 yaşındadır.

Ancak grup üyelerinin yaşları farklıdır:

 • Mert Kırklar: 1985 doğumlu, 38 yaşında.
 • Can Baydar: 1986 doğumlu, 37 yaşında.
 • Ufuk Baydar: 1988 doğumlu, 35 yaşında.
 • Emircan Tatlı: 1992 doğumlu, 31 yaşında.

 

Mavi Gri Şarkıları

Mavi Gri, bugüne kadar 4 stüdyo albümü ve 1 EP yayınlamıştır.

Mavi Gri’nin Sevilen Şarkıları

 • Ben Sende Yandım
 • Aklımı Kaçırdım
 • Duman
 • Yarım Kalan
 • Senden Daha Güzel
 • Yaz Yaz Yaz

 

Ben Sende Yandım

Mavi Gri’nin en büyük hitlerinden biri olan “Ben Sende Yandım”, 2011 yılında yayınlanan ilk albümleri “Zaman”da yer alıyor. Şarkının duygusal ve etkileyici sözleri ve güçlü vokali, şarkıyı hayranların favorisi haline getirmiştir.

 

Aklımı Kaçırdım

2014 yılında yayınlanan “Aklımı Kaçırdım” şarkısı, grubun en sevilen ve bilinen şarkılarından biridir. Şarkının enerjisi ve coşkusu, onu konserlerin vazgeçilmezi haline getirmiştir.

 

Mavi Gri Şarkılarını Kim Söylüyor?

Mavi Gri şarkılarını Mert Kırklar söylüyor. Kendisi grubun solisti ve gitaristidir. Güçlü sesi ve etkileyici sahne performansı ile hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Kırklar, şarkı sözleri ve besteleriyle de grubun özgün tarzına katkıda bulunmaktadır.

 

Mavi Gri Menajeri

Mavi Gri menajer iletişim bilgilerine +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Grubun menajerliği profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir. Grubun konser ve organizasyonlarının yanı sıra medya ve PR çalışmalarıyla da ilgilenmektedir. Bu anlamda menajerlik çalışmaları müzik grubunun kariyerinde önemli bir rol oynamaktadır.

 


Mavi Gri ekibini etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Mavi Gri Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.