Manuş Baba

Manuş Baba farklı tarzı ve sahne duruşu ile oldukça dikkati çeken sanatçılar arasında yer alır. Bu bakımdan konserleri de oldukça kalabalık olan sanatçılar arasındadır.  Manuş Baba konser ve organizasyonları oldukça kalabalık olmakla birlikte Türkiye’nin birçok yerinde sahne alan önemli isimler arasında yer alır. Bu bakımdan sanatçıya ulaşmak ve sahne hizmeti almak isteyen birçok organizasyon şirketi bulunmaktadır. Oldukça popüler isimler arasında yerini alan sanatçı genç ve orta kesim tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Manuş Baba düğün, konser ve birçok farklı etkinlikte sahne alan önemli isimler arasında yer alır. Yılbaşı programlarında özellikle gençlerin oldukça ilgi gösterdiği isim genç ağırlıklı kulüp ve mekanlarda da sahne alabilmektedir. Bununla birlikte kendine has tarzı sayesinde birçok şehirde halk konserlerine katılan isimler arasında yer alır. Kendine oldukça geniş bir dinleyici kitlesi oluşturan Manuş Baba menajer iletişim bilgilerine ulaşarak sanatçının sahne hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Organizasyonlarınızın daha hareketli ve farklı bir tarzda olmasını isterseniz sanatçı seçiminde belirli kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Dinleyicilerinizin müzik zevkine hitap eden sanatçılarla çalışmak organizasyonlarınızın kusursuz olmasını sağlar. Böyle durumlarda Manuş Baba gibi öne çıkan isimlerden sahne hizmetleri alabilirsiniz.

 

Manuş Baba gerçek ismi ile Mustafa Özkan’dır. Türk müzisyen ve şarkıcı olarak müzik dünyasında önemli bir yeri vardır. Aslen Diyarbakırlı bir aile dünyaya gelmiştir. Eğitim ve kariyer hayatı hakkında ise şunları söylemek mümkün olabilir:

  • İlkokul dördüncü sınıfa kadar Tarsus Turgut İçgören İlköğretim Okulu’nda eğitim almıştır.
  • Babasının işi nedeniyle daha sonra Antalya’ya yerleşmişlerdir.
  • İlkokul ve ortaokul eğitimlerine burada devam etmiştir.
  • Lise eğitimini ise 2005 senesinde Gazi Lisesi’nde tamamlamıştır.

Lise yıllarında babası kendisine bir gitar almış ve müzik dünyası ile bu şekilde tanışmıştır. Şan, gitar ve müzik dersleri sonrasında 2010 senesinde Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümünde eğitim almaya başlamıştır. Eğitimleri sırasında da Güneşe Yolculuk isimli bir gruba vokalistlik yapmıştır.

Manuş Baba Sahne Fiyatı

Manuş Baba sahne fiyatı konusunda oldukça önemli sanatçılardan biridir. Geniş dinleyici kitlesine sahip olması nedeniyle sahne fiyatı konusunda belirli kriterler öne çıkar. Sanatçının ne tür bir etkinlikte yer alacağı ve sahneyi başka bir sanatçı ile paylaşıp paylaşmayacağı gibi konular fiyatları etki eden önemli faktörlerdendir. Böyle durumlarda her sene sanatçıların kendi sahne ücretlerini güncelliyor olması da net bir rakam verilememesinin en önemli nedenleridir.

Böyle durumlarda Manuş Baba konser ve diğer tüm etkinlik fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için menajerlik şirketine ulaşmanız gerekir. Menajerlik şirketi hem sanatçının etkinlik takvimi hakkında sizlere bilgi sunabilir hem de sanatçı ile irtibat kurarak hizmet almanızı sağlayabilir. Bununla birlikte sahne fiyatı hakkında da bilgi edinmenizde menajerlik şirketi önemli bir rol oynar.

Manuş Baba İletişim

Manuş Baba iletişim konusunda menajerlik şirketine ulaşmanız gereken sanatçılardan biridir. Menajer aracılığıyla çalışan sanatçıya doğrudan ulaşmanız mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda FA Organizasyon firmamızı arayarak çok daha kolay şekilde bilgi edinebilirsiniz. Sahne performansı ve diğer tüm detaylar hakkında bilgi edinmek isterseniz firmamız sizlere her türlü ayrıcalığı sunar. Böylelikle firmamızın uzman personellerine ulaştığınızda sanatçıya da çok daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Manuş Baba Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.