Öykü Gürman Menajerlik Firması

Öykü Gürman

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Öykü Gürman’ın kısa özgeçmişi

Öykü Gürman Kimdir? // Öykü Gürman Hakkında

4 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Öykü Gürman aslen Trabzon Of’ludur. Berk Gürman adında bir ikiz kardeşi vardır. İlkokulu Özel Efdal Ana ve İlkokulunda tamamlayan Öykü Gürman, ortaokulu İstek Vakfı Acıbadem Lisesi’nde bitirdi. 1997 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin sınavlarını kazanarak eğitimine burada devam etti. Cihat Aşkın’dan özel keman dersleri aldı. 2001 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Bu süre içinde gerek keman gerekse solist olarak okul konserlerinde aktif roller aldı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti.

Öykü Gürman, çeşitli flamenko topluluklarında, okul orkestralarında solist olarak birçok performanslar sergiledi. 2007 yılında İkiz kardeşi ile birlikte kendilerinin seslendirdikleri ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ şarkısının videosunu; video paylaşım sitesi YouTube’a yüklediklerinde milyonlarca insan tarafından tıklanarak tanınmışlardır. 2007 yılının sonlarına doğru kardeşi Berk Gürman ile ‘Kısmet’ adında bir albüm çıkardılar. Toplum tarafından tanınan ve sevilen bu iki isim 2009 yılında ‘İki Arada’ adlı albümü yayınladılar.

Sevilen şarkıcı, şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan iddialı yapım ‘Sen Anlat Karadeniz’in başrol karakterlerinden biri olan Asiye karakterini canlandırmaktadır.

Öykü Gürman Hakkında

Öykü Gürman Menajeri

Öykü Gürman Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.