Murat Boz

Murat Boz 

Murat Boz Türk şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır. Pop dünyasının önemli isimleri arasında yer alan sanatçı birçok yarışmada jüri üyesi olarak görev almıştır. Aynı zamanda dizi ve filmlerde rol alarak oyunculuk yeteneğini de ortaya koyan sanatçılar arasında yer alarak farklı alanlarda başarı göstermiştir. 

 

Murat Boz Kimdir?

Magazin dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan Murat Boz, 7 Mart 1980 yılında doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini ise Zonguldak’ta tamamlamıştır. Daha sonra ise İstanbul’a gelmiştir. Hakkında şunları söylemek mümkün olur:

  • İstanbul’da eğitim hayatına devam ederken müzikle yakından ilgilenmeye başlamıştır. 
  • 1999 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesini kazanmıştır. 
  • 2000’li yıllarda Emel Müftüoğlu’nun vokalistliğini yapmıştır. Daha sonra Burcu Güneş, Demet Sağıroğlu, Grup Hepsi gibi ünlü isimlerle çalışmıştır. 
  • 2006 senesinde ise ilk single’ı olan Aşkı Bulamam Ben ile müzik kariyerine giriş yapmıştır. 2007 senesinde de Maximum isimli ilk stüdyo albümünü piyasalara sürmüştür. 
  • Single çalışmaları yapan şarkıcının remix şarkılarından birisi de 2011 Kral Müzik Ödülleri’nde En İyi Remix Şarkı kategorisinde aday gösterilmiştir. Ancak şarkıcı bu ödülü alamamıştır. 

Bununla birlikte birçok önemli müzik çalışması olup hayran kitlesi son derece fazladır.

 

Günümüzde de hala beğeni ile dinlenen sanatçılar arasında yer alır. Murat Boz konser ve etkinlikleri sayesinde sevenleri ile bir araya gelen pop sanatçılarındandır.

 

Murat Boz Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Murat Boz iletişim bilgilerine ulaşılarak organizasyon ve çeşitli konser etkinlikleri konusunda sanatçıya ulaşılabilir. Ancak bu tarz işlemler için Murat Boz menajer iletişim bilgilerine ulaşmak çok daha net bilgi almak açısından önem taşımaktadır. Kaliteli iş birliği çerçevesinde sanatçının hayranları ile buluşması sağlanabilir. 

Farklı şehirlerde konserler veren ünlü şarkıcı aynı zamanda özel organizasyonlarınızda da sahne alabilmektedir. Böyle durumlarda tüm menajer ve iletişim bilgilerine ulaşmak gerekir. Açık hava konserleri, kapalı alan konserleri, davet ve düğün gibi organizasyonlarda Murat Boz’un sahne yeteneklerini izleme imkanı bulunabilmektedir. Murat Boz düğün ve eğlencelerde sahne alabileceği gibi belediyeler tarafından verilen halk konserlerinde de sahneye çıkan sanatçılar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı sanatçıya ilgi oldukça yüksektir. 

 

Murat Boz Sahne Fiyatı

Murat Boz sahne fiyatı hakkında net bilgiler verebilmek mümkün olmamaktadır. Sanatçının sahne fiyatları her sene değişmekle birlikte organizasyon türüne göre değişebilmektedir. Düğün gibi organizasyonlar ile konser fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Bundan dolayı Murat Boz iletişim bilgilerine ulaşarak daha net bilgiler almak mümkün olur. Özellikle zamana ve organizasyonun türüne göre farklılaştığından bahsetmek mümkün olmaktadır. 

Sanatçının festivallere katılım durumu, etkinlik rehberindeki düzenlemeler ve konser tarihleri yoğun olabilmektedir. Kendisinden sahnede şarkı hizmeti almak istenildiğinde menajeri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı Murat Boz sahne fiyatları her anlamda net olarak verilmesi mümkün olmamaktadır.  

 

Murat Boz İletişim

Murat Boz iletişim bilgilerine ulaşmak yerine menajerlik bilgilerine erişmek çok daha doğru olacaktır. Sanatçının sahne hizmetlerinden yararlanmak isterseniz zaman, mekan ve organizasyon türüne kadar sahne fiyatlarını bilmek gerekir. Böyle durumlarda FA Organizasyon firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

En güncel bilgiler ile sanatçının konser tarihleri, etkinliklere katılım süreci ve daha birçok konuda gereken bilgilendirmeleri yapmaktayız. Sanatçının müsaitlik durumuna göre bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Murat Boz’un sahne hizmetlerinden faydalanabilmek için menajeri hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Bu bilgileri edinebilmek amacıyla da FA Organizasyon firmamız ile iletişime geçerek her türden organizasyon bilgisini kolayca alabilirsiniz. 

Murat Boz Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.