Betül Demir

Betül Demir

Betül Demir, son dönemlerde hızlı bir çıkış yapan ve organizasyonlara da şarkılarıyla damga vuran isimlerden birisidir.

Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duymaya başlayan ve günümüzün en sevilen isimlerinden birisi haline gelen Betül Demir, yaptığı albümler ve şarkıları ile 2016 yılından bugüne kadar müzik sektöründe başarılı bir isim olarak anılmaya başlamıştır.

Sayısız sanatçıyla birlikte çalışan ve hem sanatçı booking hem de sanatçı menajerliği yapan FA Organizasyon ile sizler de tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlarınıza Betül Demir ile unutulmaz bir imza atabilirsiniz.

Kimdir?

1980 yılında İstanbul’da doğan güzel ve başarıl sanatçı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde Opera Şan eğitimi almıştır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Küçük yaşlarda müziğe ilgi uyan sanatçı, ortaokul eğitimi alırken okul korosunda solist olarak yer almıştır.

Lise yıllarında öğretmenlerinin de yönlendirmesiyle birlikte şan ve solfej dersleri almaya başlayarak müzik alanında kendisini geliştiren Betül Demir, aynı zamanda şimdilerde albüm prodüktörlüğünü yapan besteci ve söz yazarı Sude Bilge Demir’in de kız kardeşidir. 

Kaç Yaşında?

25 Eylül 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Betül Demir, 2022 yılı itibari ile 42 yaşındadır.

Nereli?

1980 yılında İstanbul’da doğan güzel ve başarılı şarkıcının aslen baba tarafından Çankırılı olduğu bilinmektedir.

Albümleri

Betül Demir, ilk albümünü 2006 yılında “Ayrılığın El Kitabı” ismiyle çıkarmıştır. Daha sonrasında 2007 yılında çıkardığı remix albümünün ardından 2008 yılında “Süper”, 2010 yılında “Herkes Haklı (Single)”, 2011 yılında “Mıknatıs”, 2013 yılında Suat Ateşdağlı ile birlikte “Cesaretin Var mı Aşka (Single)” ve “Helalleşemedik (Single)”, 2014 yılında “Tarafsız Kalamıyor Aşk (Single)”, 2015 yılında “Sana N’olmuş (Single)”, 2016 yılında “Aslan Payı (Single)” ve “Hacıyatmaz (Single)” ve 2017 yılında “Esas Duruş” adlı albümleri çıkarmıştır.

Şarkıları

Çıkardığı her albümü ile ses getirmeyi başaran başarılı sanatçı, 2006 yılında çıkardığı “Ayrılığın El Kitabı” adlı albümünde yer alan Yapamadım, Yaz Geliyor, Taş Duvarlar ve Günahımı Alma şarkılarıyla çok fazla dinlenirken aynı zamanda bu şarkılarına klip çekti.

Ayrıca “Gönül Sabreyle” isimli rock şarkısı ve “Süper” isimli şarkısı da sanatçının en çok dinlenen şarkıları arasında yer almıştır.

Konser

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel organizasyon hizmetleri sunan FA Organizasyon, konser ve benzeri gibi tüm organizasyonlarınızda sizleri sevdiğiniz şarkıcılar ile buluşturmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Betül Demir sosyal medya hesapları; Facebook, İnstagram ve Twitter.

Betül Demir Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.