Aydın Kurtoğlu

Aydın Kurtoğlu

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aydın Kurtoğlu’nun kısa özgeçmişi

Aydın Kurtoğlu çok değerli Türk Arabesk Müziği sanatçısı olan Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu olması sebebi ile piyasaya ilk adım attığında bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. 2014 yılında bir tekli albüm ile çıkış yaparak kendisini ve müzikteki başarısını gözler önüne sermiştir. Yakaladığı başarısı ile dur durak bilmeden albüm çalışmalarına devam etmiş ve yayınladığı albümlerin de klip çekimlerini gerçekleştirilmiştir.

Babasının Cengiz Kurtoğlu olmasından ötürü her daim müziğin içinde büyüyerek, sağlam temeller atmıştır. Bunu takiben ilk gençlik yıllarında 2013 yılında ATV kanalında yayımlanan ‘’Veliaht’’ adlı bir yarışmaya babası ile katılmış; tüm ilgileri ve beğenileri toplamıştır. Bu program aracılığı ile ses yeteneğini kanıtlamış olan Aydın Kurtoğlu sahne çalışmalarına profesyonel şekilde devam etme kararı almıştır. Böylelikle albüm çalışmalarına çok daha sıkı şekilde stüdyoda başlamış ve ilk parçası olan “Köle” adlı şarkısını 2014 yılında yayınlamıştır. Babası Cengiz Kurtoğlu’nun uzun yıllardır arabesk müzik alanında sanatını icra etmesi sebebi ile dinleyiciler, Aydın Kurtoğlu’nun da arabesk müzik icra edeceğini düşünerek yanılmıştır. Çünkü kendisi pop müziği tercih etmiştir.

Aydın Kurtoğlu – Sanatçı Etkinlikleri

Türk pop müziğinin oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici sanatçılarından biri olarak yoluna devam eden Aydın Kurtoğlu, halen albüm çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda pek çok sahne çalışmalarına başarılı şekilde devam etmekte ve festival, konser gibi daha çok çeşitli organizasyon etkinliklerine de katılım sağlamaktadır.

Yayınlamış olduğu onlarca teklileri, EP albümleri, Derleme albümleri bulunmakta olan çok sevilen Pop sanatçısı; 2015 yılında Kral Türkiye Müzik Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan sanatçı adayı olmuştur.

Başarılı ve genç sanatçının sanatçı menajerliğini gerçekleştirmekte olan FA Organizasyon; hayalini kurduğunuz benzersiz organizasyon etkinliklerinize eşlik edebilmektedir. Planlamak istediğiniz event ve sanatçı organizasyon etkinliği için bizler ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aydın Kurtoğlu Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.