Sanatçılarımız

Yalın

Gençlerin severek dinlediği Yalın konser ve etkinlikleri ile her zaman gündemde olan sanatçılardandır. Sade müzik tarzı ile bilinen sanatçı hem hareketli hem de duygusal birçok şarkı ile daima listelerde üst sıralarda yer almıştır. Bundan dolayı sanatçıya birçok kişiye ulaşarak konserve etkinlik hizmeti almak istemektedir. Günümüzün en popüler rap sanatçılarından birisi olan Yalın aynı zamanda söz yazarlığıyla da öne çıkar. Profesyonel müzik yaşantısına başladığı günden itibaren hızlı bir şekilde yükselen sanatçı özellikle en aranılan isimler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı Yalın menajer iletişim bilgilerine ulaşarak sanatçının takvim ve programından kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Yalın konser organizasyon ve etkinlikleri konusunda oldukça aranılan başarılı sanatçılardandır. Gerek yılbaşı özel programları gerekse festival türü etkinliklerde sahnelerde görülmek istenilen önemli sesler arasında bulunmaktadır. Ancak eser sahne performansını izleyebilmek için mutlaka sanatçının takvimi hakkında bilgi edinmek gerekir. Yılın büyük bir kısmına yoğun tempoda çalışarak geçiren sanatçı yalnızca sahne performansıyla değil aynı zamanda söz yazarlığı ile de öne çıkar.

Bu nedenle çalışmalarının yoğunluğundan dolayı her zaman sahne hizmeti almak mümkün olmayabilir. Düzenli olarak vermiş olduğu konserleri ve diğer tüm etkinlikleri hakkında bilgi edinmek için mutlaka sanatçının menajeri ile görüşmeniz gerekir. Böyle durumlarda iletişim bilgilerine ulaşarak sanatçının hangi tarihlerde sahne alabileceğini öğrenebilirsiniz.

Gerçek ismi Hüseyin Yalın 30 Mart 1980 doğumludur. İstanbul Nişantaşı’nda doğan sanatçı Türk pop dünyasının önemli isimleri arasında yer alır. Duru sesi yanında söz yazarlığıyla da bilinir. 2004 senesinde çıkış yaptığı Zalim şarkısı günümüzde hala dinlenmektedir. Sanatçı hakkında şunlar söylenebilir:

  • İlkokulda pilot olmak isteyen sanatçı babasının gitarıyla çeşitli müzikler çalması ile müzik dünyasına yönelmiştir.
  • Saint Michel Fransız Lisesi’nde okumuştur.
  • Aynı zamanda Yurdaer Doğulu ve Doğan Canku Müzik Okulları’nda dersler almıştır.
  • İstanbul Üniversitesi’nde ekonomi okurken beste çalışmalarına devam etmiştir.
  • Albüm yolunda ilk adımlarını da bu dönemde atmıştır.
  • Yalın beste çalışmalarını hazırladıktan sonra ise Kargo müzik grubunun solisti olan Selim Öztürk ile birlikte bir albüm çalışmasına başlamıştır.

2004 yılının Mart ayında Universal Music etiketi ile Ellerine Sağlık albümü piyasaya sürülmüştür. Albümde yer alan Zalim çok büyük ilgi gören şarkılardan biridir.

Yalın Sahne Fiyatı

Her sanatçıda olduğu gibi Yalın da farklı fiyat tarifeleri ile sahne hizmeti vermektedir. Sahnede kalma süresi ve sahneyi başka bir sanatçı ile paylaşıp paylaşmayacağı gibi konular sahne fiyatına etki eden önemli unsurlar arasında yer alır. Bununla birlikte bayram özel programları ve yılbaşı gibi oldukça özel zaman dilimlerinde sahneye çıkması sanatçının sahne fiyatının farklılık göstermesine neden olur. Fiyat konusunda net bilgi vermek mümkün olmasa da menajerine ulaşarak en doğru fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Yalın İletişim

Yalın iletişim bilgilerine ulaşmanız halinde sanatçının tüm organizasyon ve etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmeniz mümkün olabilir. Her türlü bilgiye ulaşma aşamasında menajerine ulaşmanız yeterli olmaktadır. FA Organizasyon olarak tüm bu bilgileri sizlere en kısa sürede ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Yalın düğün, konser, yılbaşı özel programları gibi konularda en uygun zaman dilimlerinde nasıl hizmet verdiğini öğrenmek isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Yalın Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.