Menajerlik Şirketleri

Menajerlik Şirketleri

Menajerlik Şirketleri ;Sanatçıyla yaptığı projenin daha çok kişi tarafından beğenilmesi, sürekli gelişmesi için gerekli noktaları belirlemek, profesyonel ve başarılı bir menajerlerin yükümlülüklerinden biridir.

Şirketimizin FA organizasyonu ve üst düzey özveri ve planlamaya sahip yönetici kadrosu bu aşamada sizlere katkısını en iyi şekilde sağlamaktadır. Organizasyon alanındaki tecrübemizi, rezervasyon haklarına sahip olduğumuz geniş sanatçı portföyümüzle birleştirerek, festival, konser, açılış, lansman gibi benzersiz organizasyonları sizlere sunuyoruz. İmzalı sanatçılarımızla tüm tanıtım ve etkinlik planlama faaliyetlerini başarıyla yürütürken, bir yandan da referanslarla yeni etkinliklerin kapılarını aralayarak sanatçılarımıza yeni iş alanları yaratmaya devam ediyoruz.

İstanbul  Sanatçı Menajerlik Şirketleri

Bir menajerlik şirketi araştırıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sanatçı yöneticiliği tamamen profesyonel bir alandır ve şirketimizin profesyonel ekibi sizlere memnuniyet garantisi vermektedir. Dijital hizmetler gibi organizasyon alanında profesyonellerden oluşan bir ekiple hizmetinizde olan firmamız, kurumsal sanatçı menajerlik şirketi olarak beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaktadır.

Firmamız 360 derece hizmet veren ve dolayısıyla geniş bir hizmet portföyüne sahip bir organizasyon firmasıdır. Bu doğrultuda imza attığınız sanatçıların tüm tanıtım ve etkinlik planlama faaliyetlerini yürütürken, yeni etkinliklerle de sanatçılarımıza yeni iş alanları yaratıyoruz.

Aslında konser organizasyonunda menajer sanatçının tarafıdır, seyirciyi eğlendirme amacını da içeren konser organizasyonunda tüm üçüncü kişilerin görevlerini en doğru ve başarılı şekilde yerine getirmeleri amaçlanmaktadır. Buna bağlı olarak event organizasyonu sırasında menajerlerin; basının ve alandaki tüm sponsor olan kişilerin yani tüm etkili kişilerin ve tüm bu sürecin kontrol edilmesi sanatçı menajerliği kapsamı altındadır.

Değerli sanatçılarımızın eşlik edeceği unutulmaz organizasyona sizler de en sevilen etkinliklerine imza atmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.